Matka Meera

Matka Meera

foto Pro zvětšení klikněte na obrázek. foto

Proč navštívit Matku Meeru?

„Celým smyslem mé Práce je přivolávání Světla Paramátmanu a pomoc lidem.
Proto jsem přišla, abych otevřela vaše srdce Světlu.“

- Matka Meera -

Daršan a Matka Meera v ČR

Říkejte často Džapu (to je opakovování božského jména= "Ježíš Kristus Nazaretský" apod.) v práci i ve chvílích volna. Bystříte tím hlavu(6.čakra) a rozšiřujete své srdce(4.čakra). Ale pozor! -> Pyšný člověk je od Boha vzdálen. Musíte být opatrní.

Avatar je Božská inkarnace a přichází na Zem vždy, když je zapotřebí pozvednout a chránit lidství. Jedním z nejvíce uctívaných a milovaných Avatarů je Matka Meera, mladá indická žena, narozená 26. prosince 1960 ve vesnici Chandepalle v Jižní Indii. Brzy bylo zřejmé, že není obyčejným dítětem. Její rodiče se o Ni starali s výjimečnou péčí a velice Ji milovali. Rodina nebyla nijak zvlášť nábožensky založena, takže Matka Meera nebyla vychovávána v žádné tradici. Její skuteční rodiče byli duchovní mistři, které potkávala ve vizích a od nichž dostávala lásku a pomoc, které potřebovala. Po určitou dobu žila pod ochranou svého strýce Pana Reddyho v Pondicherry, kde budila velkou pozornost Svojí výjimečností. Nyní je po celé Indii uctívána jako Božská Matka. V roce 1982 se Matka Meera provdala za Němce, se kterým žije v tiché německé vesnici Thalheimu. Ačkoliv nemá žádnou publicitu, tisíce lidí z Východu i Západu Ji uznávají jako Božskou Matku a přicházejí k Ní, aby přijali Její Daršan, tichý dar Odpuštění a Světla prostřednictvím Jejího pohledu a dotyku. Žádné učení, žádné rituály, žádné povídání, jenom Tiché Požehnání. Beze slova, pouze vnitřním Působením mění srdce a myšlení lidí. Pouhý pobyt v Její přítomnosti umožňuje pocítit Nejvyšší Božství. Její pohled proniká do duše, do srdce i do myšlenek. Ticho vyjadřuje Její Krásu, majestátní Sílu, Lásku a Její Čistotu.

- Adilakšmí -

Shlédněte si toto a navštivte Matku Meeru

Podoby Matky Meery

Mantra radosti a Matka Meera

Lidský duch získává otevřené srdce (Anaháta – 4. čakra, tím vlastní a rozdává také ostatním živým bytostem více lásky a světla, tzn. po smrti bude s touto bytostí zacházeno více s láskou!!!) návštěvou této avatárky z Indie. Ano, je řeč o Matce Meeře.

Otevřením 4. čakry si člověk uzavírá své tělesné vědomí (pokud nemá karmu příležitosti
- viz Agape Brno) a otevírá se vědomí duševní. Touto návštěvou si každá lidská duše všeobecně harmonizuje své bytí, nejen zde na Zemi, ale i v různých dimenzích.

foto

Chtěli byste se někdy vypravit za božskou Matkou Meerou do Německa? Co že vlastně s Vámi dělá? Ona dává požehnání, neboli daršany. Skrze svoje dlaně působí na Vás skrze hlavu (6. čakra). Tím Vám dává příležitost, rychleji si očistit karmu a vyřešit si své životní problémy. Dělá to proto, že ona ví, že pro celé lidstvo je lepší, aby naše karma byla rychleji odčiněna.

foto

Čtěte prosím:

Jaká bytost je Matka Meera?

Matka Meera je nazývána Božskou inkarnací, která přichází čas od času na tuto planetu Zemi, aby pozvedla a chránila lidství. Tato indická žena se narodila 26.12.1960 ve vesnici Chandepalle v Jižní Indii. Jak vyrostla, přestěhovala se do Evropy a to do Německa. Nyní je uctívána jako "Božská Matka" a dává všem lidem daršany. Od roku 1982 žije v německém městu Balduinstein tj. (u zámku Schaumburg necelých 100 km od Frankfurtu).

Upozorňuji Vás: Naše drahá Matička si ale přeje, aby lidi k ní přicházeli, jsou-li k návštěvě vedeni SRDCEM a nikoli ze zvědavosti.

Zájezd: Trvá to 3 dny a stojí asi 3950,- Kč. V ceně je cestovné, noclehy a stravné denně!
Pro Vaši účast na tomto zájezdu za "Božskou Matkou", tedy volejte panu..
Ing. Zdeňku Kotvanovi na mobil: 736 774 698 + domluvte si podrobnosti.

Chcete-li také nevědomky rozdávat lásku (dobro) a dát více světla v život na Zemi, tak zvažte za svůj život navštívit Matku Meeru (inkarnovanou Boží Matku), která žije v Německu.

obrazky na profil
Lásko, Bože, Lásko...
kdé ťa ĺuďá berů
na stromech nierasteš
v poli ťa nesejů
foto
foto
--- S láskou Světlo ---